POZVÁNKA NA VÁNOČNÍ OTUŽILECKÝ SVÁTEK

logo_1

Sun Sun

I. plavecký klub otužilců Praha Vás srdečně zve na 68. ročník vánoční plavecké soutěže ve Vltavě – Memoriál Alfreda Nikodéma.
Tato nejstarší a nejznámější otužilecká akce se uskuteční v pátek 26. prosince 2014, na druhý svátek vánoční, v 11 hodin ve Vltavě u Národního divadla v Praze.

Memoriál Alfreda Nikodéma poplavou otužilci z České republiky, Slovenské republiky, Polska, Itálie, Ruska, Estonska, Rakouska a Spolkové republiky Německo. Trať povede napříč Vltavou mezi Střeleckým a Slovanským ostrovem, u jehož břehu budou start i cíl.

Hlavním partnerem letošního ročníku jsou České dráhy – v rámci projektu České unie sportu nazvaného „Sportuj s námi“. Jde o největší sportovní projekt, který kdy probíhal na území České republiky. Dle dispozic tohoto projektu do něho v roce 2014 byly vybrány pouze akce, které mají sportovní i společenskou úroveň, jsou kvalitně zorganizovány a jejich dosah není jen lokální. Pořadatelský oddíl si proto svého zařazení velmi cení.

Významným partnerem 68. ročníku je po loňské úspěšné spolupráci znovu Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví.
ozp

„Oborová zdravotní pojišťovna stojí při svých klientech v horku i mrazu. Zajímá se o to, jak se lidé starají o své zdraví a proto se stala partnerem memoriálu. OZP je tu víc než 20 let a přeje všem přátelům zdravého pohybu hodně zdaru.“

Akce se koná s přispěním společností DPOV, a.s., SUPTel a.s., BYTOSTAV s.r.o., Agama Diving, Magistrátu hlavního města Prahy a Městské části Praha 1, která je spolupořadatelem akce.

Již potřetí pořadatelé vkládají do pořadu akce vloženou soutěž „O pohár starosty Městské části Praha 1“, kterou vyhraje družstvo složené ze tří nejlépe umístěných plavců jednotlivých zúčastněných klubů. Poprvé však tento pohár přijde slavnostně předat přímo osobně pan starosta MČ P1, Ing. Oldřich Lomecký.

Novinkou bude udělení „Poháru generálního ředitele Českého rozhlasu – pro nejvytrvalejšího otužilce“, tedy plavce, který na nejdelší trati (750m) stráví nejvíce času a doplave v rámci stanoveného limitu.

Vítězové trati 750m, první tři muži a první tři ženy, se pak mohou těšit na nádherné trofeje od českých sklářských mistrů ze skláren Crystal Poděbrady, které věnuje generální partner projektu ČUS Sportuj s námi, společnost České dráhy.

Slavnostní vyhlášení a předání všech ocenění proběhne letos poprvé v nazdobeném Malém sále Paláce Žofín.

Bližší informace, zejména pro aktivní účastníky, v rozpisu soutěže viz odkaz: 20141226_MAN_rozpis

 mcp1_znak dpov
agama
Křest otužilců: Přijďte se také podívat v neděli 4.1.2015 v 10:30 hodin na tradiční Křest otužilců ve Vltavě v Praze-Braníku, v rameni Vltavy vedle kempinku Kotva (stanice Nádraží Braník tramvají č. 3, 17).

Odkazy na partnery 68. ročníku Memoriálu Alfreda Nikodéma:

www.cd.cz
www.cus-sportujsnami.cz
www.ozp.cz
www.praha.eu
www.praha1.cz
www.dpov.cz
www.suptel.cz/indexs.php
www.bytostav.eu
http://www.agama-diving.cz/

2 komentářů do diskuze k příspěvku
„POZVÁNKA NA VÁNOČNÍ OTUŽILECKÝ SVÁTEK“

  1. jarda napsal:

    voda ve vltave byla relativne tepla a cista

  2. jarda napsal:

    MAN PLAVU OD R 1987