Letní čtyřboj u Vltavy 2019

Za krásného slunečného dne a nádherně teplé Vltavy se dne 23.6.2019 konal tradiční čtyřboj našeho klubu otužilců ve Vltavě a mimo ni. Hlavní disciplínou byl kontrolní závod. Závodu předcházela dvouhodinová brigáda úklidu klubovny (první bojová disciplína), následovaná konferencí klubu (druhá bojová disciplína), pak proběhl závod ve Vltavě (třetí a vrcholná bojová disciplína) a nakonec jsme doplnili své síly u táboráku (čtvrtá bojová disciplína).

Všechny disciplíny byly dobrovolné, začalo se ve 14 h, skončilo se kolem 22 h, kdy jsme uhasili dohořívající oheň.

Závodní trať měla tradičních 750 m se startem i cílem na břehu Vltavy, pár metrů od naší klubovny. Plavalo se proti proudu i po proudu, otočná bóje byla umístěna před Branickým mostem. Voda měla 18,2 °C, vzduch 25,0 °C.

Celkově se závodu účastnilo 36 otužilců, trať zvládli všichni přihlášení závodníci. První tři místa obsadili muži v pořadí: 1. Michael Hudson, 2. Zdeněk Sláma, 3. Michal Štengl. Mezi ženami zvítězily: 1. Nikola Kopecká, 2. Jitka Vachtová, 3. Nela Habelová.

Výsledková listina kontrolního závodu 23. 6. 2019

Děkujeme všem za účast a pomoc při brigádě. Těšíme se opět na podzim, kdy proběhne další, tentokrát podzimní trojboj.