Pozvánka na 2. ročník Kryathlonu

Po loňské úspěšné premiéře závodu v novém sportovním odvětví zvaném Kryathlon se letos uskuteční další ročník závodu nesoucího jméno vynikajícího vytrvalce a otužilce Václava Pátka. Jeho memoriál se opět uskuteční den po Branických ledech, v neděli 7. února od 11:00 v prostoru Velké Chuchle.

Foto: Miroslav Fajfrlík

Na start pravého zimního trojboje (plavání ve Vltavě, běh a běžky) se tentokrát postaví dvojnásobný počet závodníků, z nichž někteří přijedou i ze zahraničí. Drtivá většina borců bude čelit nástrahám pravého Kryathlonu s plaváním o délce 250 m, během na 2,5 km a běžkami na 3 km. Počasí nám přeje, takže lyžařský okruh by měl být letos delší než vloni.

Zdeněk Tlamicha, foto: Miroslav Fajfrlík

Vítězství z loňska budou obhajovat Radmila Srbová a Petr Šlajs. Tak jako vloni budou důležitou roli hrát obě depa a schopnost závodníků rychle se obléci či převléci a vyrazit na další úsek.

Lubomír Valenta, foto: Miroslav Fajfrlík

Ve startovní listině je už nyní 24 členů I. plaveckého klubu otužilců Praha. Možná se k nim ještě přidáte nebo nás podpoříte v roli dobrovolníků.

Přihlásit se můžete na webu Kryathlonu www.kryathlon.com.

Zájemci o účast v roli dobrovolníka mohou psát na adresu info@kryathlon.com.

Těšíme se na vás.

Organizační tým Memoriálu Václava Pátka

3 komentářů do diskuze k příspěvku
„Pozvánka na 2. ročník Kryathlonu“

  1. jarda jarda napsal:

    foto z kryatlonu je v dnesnim 5plus2

  2. jarda jarda napsal:

    a uz si to dnes pri treninku vsichni cetli

  3. Jack napsal:

    Supr clanek a fotky, samozrejme nejlepsi foto je nase oblibinejsi „zkusenejsi“ clen Lubos Valenta ktery absolvoval lonsky Kryathlon jako nejstarsi ucastnik.Lubosi, jsi skvele!