Předprázdninový „trojboj“ úspěšně proběhl

Již tradičně jsme pořádali dne 26. 6. 2015 předprázdninový trojboj složený z trojkombinace: brigáda + kontrolní závod + táborák.

Brigáda proběhla v poklidném duchu. Hlavním úkolem bylo vyčistit studnu, nařezat spadlou větev, která málem spadla na klubovnu, posekat trávu a uklidit nepoužívané věci v klubovně. Nejtěžšího a nejriskantnějšího úkolu – vyčištění studny – se zhostil statečný Ota Zemek, který dobrovolně vlezl po žebříku do studny a po pás ve vodě čistil nečistoty. Pomocí kýblů se vytahovala voda s nánosy zeminy a špíny ven. Celý zmrzlý vylezl zhruba po hodině ven a šel se umýt do Vltavy. Prý ve studni teplejší voda než ve Vltavě nebyla. Vypadá to se studnou nadějně, voda do ní přitéká.

Vítězky kontrolního závodu - ženy

Foto: Jan Srb

Vítězové kontrolního závodu - muži

Foto: Jan Srb

Po brigádě následoval kontrolní závod. Účastnilo se ho celkem 43 plavců. Většina plavců byla z I. PKO. Plavalo se ve Vltavě, která měla teplotu 14,0 °C. Polovina trati byla proti proudu, druhá polovina po proudu, celková délka tratě 750 m. Plavalo se dobře, Vltava byla klidná a příliš netekla.

První místo v mužích obsadil Pavel Mužíček následovaný Jiřím Habelem. Třetí doplaval Jakub Valníček. Z žen zvítězila Tereza Reichová, druhé místo obsadila Jitka Vachtová a třetí příčka patřila Barboře Fleissigové.

Výsledky kontrolního závodu 26. 6. 2015

Po odplavání kontrolního závodu vzplál táborák. Opékali jsme buřty, zpívalo se a bavili jsme se. Tomáš Prokop zároveň oslavil své 40. narozeniny a všechny otužilce pozval na „vložený trojboj“ – Jameson + Plzeň + Buřty. Otužilci Tomášovi k narozeninám popřáli vše nejlepší, hodně zdraví a ať mu to dlouho ještě plave. Tomáš od nás dostal výlet balónem pro dvě osoby, na který jsme se složili, spoustu lahví všemožných alkoholických potěšení, a také třeba ručně vyrobený zasklený obrázek s otužileckou tématikou. Dárky mu udělaly velikou radost. Panovala pěkná a pohodová nálada doprovázená zvukem kytar Michala Kohoutka a Michala Štengla za doprovodu houslisty Jiřího Serafína. Čepovalo se pivečko, skončili jsme až během hluboké noci.

Táborák

Foto: Jan Srb

Dárky Tomášovi Prokopovi k 40. narozeninám od I. PKO:

Fotogalerie Jitky Vachtové:

Jeden komentář do diskuze k příspěvku
„Předprázdninový „trojboj“ úspěšně proběhl“

  1. jarda napsal:

    a dnes v rozhlase agitoval pro otuzovani vlada komarek