Mistrovství ČR v zimním plavání – prsařský způsob

AKTUALIZOVÁNO O ORGANIZAČNÍ POKYNY
Již tuto sobotu 3. 2. 2013 pořádáme v nevyhřívaném venkovním bazénu Plaveckého stadiónu Podolí Mistrovství České republiky v prsařském způsobu. Toto Mistrovství se, po všech ročnících pořádaných v Brně a jeho blízkém okolí (Slavkov, Vyškov), poprvé ve své historii stěhuje do Prahy. Závody začínají v sobotu v 10:30 a záštitu nad nimi převzal primátor Hlavního města Prahy Doc. MUDr. Bohuslav Svoboda CSc. V článku naleznete aktuální startovní listinu.

Startovní listina MČR v prsařském způsobu (pdf)

Mistrovství ČR v zimním plavání – organizační pokyny

(pokyny ke stažení – PDF)

Datum: 2. 3. 2013
Místo: Plavecký stadion Podolí, Podolská 74, Praha 4
Doprava: autem – přímo ke stadionu, parkování na přilehlém parkovišti nebo v okolních ulicích, tramvaj – zastávka Kublov, autobus – zastávka Dvorce
Vstup plavců do areálu: vchod na venkovní bazén pro účastníky MČR bude umožněn od 9:00. Všichni plavci si ve vestibulu plaveckého stadionu vyzvednou vstupenky (zdarma oproti předložení registračního průkazu ČSPS) a následně vraty přes tzv. „třetí dvůr“ projdou kolem skokanského bazénu až k padesátimetrovému bazénu (viz níže přiložená mapka), prosíme nevstupovat na zatravněné plochy. Vstupenku si každý ponechá u sebe, při vstupu je bude kontrolovat ochranka. Na ostatních bazénech PS Podolí probíhá běžný provoz, je potřeba účastníky MČR odlišit. Areál je možno opustit a následně se vrátit opět přes ochranku po ukázání vstupenky.
Diváci: pro případné diváky i doprovod plavců bude možnost si v pokladně PS Podolí (ve vestibulu) zakoupit za 10,- Kč vstupenku. Následně projdou na bazén stejně jako plavci.
Prezence: probíhá v době 9:00 – 10:00 v místnosti u cílové plošiny venkovního 50 metrového bazénu, prostor bude označen.
Šatny a zázemí pro plavce: místnost přímo u cílové plošiny bazénu, vedle místnosti pořadatelů. Plavci mohou využít i vnitřní sprchy plaveckého stadionu a „páru“ (vše vchodem od venkovního bazénu), vstup výhradně bez bot.
Startovní listina: definitivní sestavení startovní listiny a nasazení na dráhy bude provedeno po prezenci. První čtyři rozplavby budou k dispozici 5 – 10 minut po ukončení prezence, další rozplavby mistrovských závodů budou následovat. Rozlosování nemistrovských tratí by mělo být k dispozici nejpozději v průběhu první rozplavby. Startovní listina bude vyvěšena v prostorách bazénu, dále bude k dispozici u hlasatele a pomocného startéra.
Občerstvení: po celou dobu akce bude zdarma podáván horký čaj. Restaurace otevírá od 10:00. Všichni prezentovaní plavci obdrží stravenku v hodnotě 40,- Kč, oběd bude podáván v restauraci přímo u bazénu, na výběr bude ze tří jídel a dvou polévek, ovoce, dezerty, a nápoje. Doplatek podle vybraného občerstvení.
Vyhlášení: vyhlášení Mistrovství ČR a duatlonu proběhne ihned po doplavání posledního mistrovského závodu, kterým bude 100 metrů prsa ženy – masters D.
Jury: Vladimír Srb, Vít Frank, Tomáš Prokop

mapka