Memoriál Alfreda Nikodéma 2012

Výsledková listina MAN 2012
Aktualizováno 29.12.2012
Díky skvělé práci celého klubu jsme zvládli uspořádat největší a nejtradičnější závody v Českém poháru v zimním plavání k naší spokojenosti. A byli jsme za to odměněni novým rekordem v počtu účastníků na jednom závodě. Memoriálu Alfreda Nikodéma se letos zúčastnilo 245 plavců (v roce 2011 bylo 230 plavců)! A příští rok tomu bude jak, bude nový rekord?

Letos se do čtyřstupňové vody a velmi silného proudu odvážilo celkem 70 plavců I.PKO z toho 17 plavců na nejdelší trať 750m, 36 na 300m a 17 na 100m. Škoda jen, že tento počet v letošní sezóně už na dalších závodech nezopakujeme a víc nás neplave delší tratě.

Kromě rekordu v počtu účastníků máme i prvenství na trati 750m díky Petru Tomáškovi a získali jsme nejvíce bodů v klubové soutěži. V čem se nám naopak zvítězit nepodařilo, byla vložená soutěž „O pohár starosty MČ Praha 1″, na který jsme, díky předchozím úspěchům v Českém poháru, tajně mysleli. Tento pohár si odváží domů Fides Brno!

V rámci slavnostního nástupu byl, při příležitosti letošních sedmdesátých narozenin, oceněn druhý československý přemožitel kanálu La Manche, člen našeho oddílu a zároveň vrchní rozhodčí dnešních závodů PaedDr. Jan Novák.

Výsledky jsou jako obvykle na odkazu v úvodu článku. Fotky ze závodu naleznete pod článkem.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na uspořádání závodu.

A bez medu to opravdu nešlo!

P.S.: Nejbližšími závody v Praze jsou Branické ledy 2. 2. 2013 a MČR v prsařském způsobu ve venkovním bazénu Plaveckého stadiónu Podolí 2. 3. 2013.

Odkazy:

Fotogalerie (foto dodal Jaroslav Kroš www.jaroslavkros.cz):

2 komentáře k příspěvku
„Memoriál Alfreda Nikodéma 2012“

  1. Jaroslav Kroš napsal:

    Fotogalerii z celého průběhu od příprav po vyhlášení najdete na http://www.jaroslavkros.cz

  2. jaroslav Pac napsal:

    Na Novinkach Seznamu dnes ukazuji,jak se otuzuji v Americe /kdyz se po nema prolomi led/