POZVÁNKA NA VÁNOČNÍ OTUŽILECKÝ SVÁTEK

I. plavecký klub otužilců Praha Vás srdečně zve na 66. ročník vánoční plavecké soutěže ve Vltavě – Memoriál Alfreda Nikodéma.

Tato nejstarší a nejznámější otužilecká akce se uskuteční ve středu 26. prosince 2012, na druhý svátek vánoční, v 11 hodin ve Vltavě u Národního divadla v Praze.

Memoriál Alfreda Nikodéma poplavou otužilci z České republiky, Slovenské republiky, Polska, Anglie a Spolkové republiky Německo. Trať povede napříč Vltavou mezi Střeleckým a Slovanským ostrovem, u jehož břehu budou start i cíl.

Letošní ročník se koná pod mottem BEZ MEDU TO NEJDE, kampaně financované z prostředků Českého svazu včelařů o.s., Evropské unie a České republiky. Med je vynikajícím zdrojem rychlé energie, teplý čaj s medem je pro zimní plavce ideální nápoj.

Akce se koná s přispěním společností SUPTel a.s., BYTOSTAV s.r.o., Magistrátu hlavního města Prahy a Městské části Praha 1, která je spolupořadatelem akce.

Letos poprvé pořadatelé vkládají do pořadu akce vloženou soutěž „O pohár starosty Městské části Praha 1“, kterou vyhraje družstvo složené ze tří nejlépe umístěných plavců jednotlivých zúčastněných klubů.

Bližší informace, zejména pro aktivní účastníky, v rozpisu soutěže viz odkaz.
Rozpis soutěže (dokument MS Word)

Křest otužilců: Přijďte se podívat v neděli 6.1.2013 v 10:30 na tradiční Křest otužilců ve Vltavě v Praze-Braníku, v rameni Vltavy vedle kempinku Kotva (stanice Nádraží Braník tramvají č. 3, 16, 17, 21).

3 komentářů do diskuze k příspěvku
„POZVÁNKA NA VÁNOČNÍ OTUŽILECKÝ SVÁTEK“

  1. jaroslav Pac napsal:

    Tak uz jsme to odplavali,ale BEZ MEDU TO NESLO

  2. Jaroslav Kroš napsal:

    Fotogalerii z celého průběhu od příprav po vyhlášení najdete na http://www.jaroslavkros.cz

  3. jaroslav Pac napsal:

    Ze bude v Praze silny proud a kalna voda,vedel kazdy,kdo poslouchal v radiu zpravy o povodni na Berounce,a nemusel ani sledovat limnigrafy at uz na vltavskem brehu nebo na strankach hydrometeorologu