Křest otužilců 2012

Tradiční křest otužilců I.PKO Praha se konal v neděli 8.1.2012. Počasí bylo ale netradiční – vzduch 4°C, voda 5°C, oblačno — ale žádný sníh.  Přivítali jsme i Ladislava Nicka ml., syna legendárního otužilce. Přijeli i hosté Jiří a Jiří Horníkovi z Vejprnic u Plzně, kteří doplnili celkový počet pokřtěných na 20.

Mezi nově pokřtěnými byli naši nováčci Eva Havlíková, Radmila Macurová, Jarmila Bohatová, Jan Koželuh, Milan Polívka, Jan Podlaha, Martin Chromý, Karel Kučera, Antonín Kutil, Jan Bendl, Pavel Mudra, Petr Bubela, Alexander Shonert, Radmila Srbová, Petr Hubal, Petr Tomášek (poslední tři jsou plavci Bohemians, kteří u nás přes zimu hostují), a také Ludmila Vladyková, Ondřej Závodský, kteří minulý křest nestihli.

K nováčkům se připojila i čtyřicítka mazáků, kteří se zčásti také nechali „překřtít“. Příchozí, kteří si do studené vody netroufli, alespoň v našem křtěcím poháru smočili prstíčky pro lepší zdraví v roce 2012. Zúčastnili se i dva televizní štáby (Metropol TV a ruská televize).

Odkazy:

Fotogalerie

Foto: Ivan Landa a Zdeněk Tlamicha

Jeden komentář do diskuze k příspěvku
„Křest otužilců 2012“

  1. jaroslav Pac napsal:

    dnes pisou na novinkach Seznamu,ze plavani v prirodni vode je zdravejsi nez v chlorovane Jarda